Volejbal na GC

V září a říjnu naše škola pořádala dvě volejbalové akce – Okresní a Krajské kolo ve volejbale dívek. V okresním kole obsadilo naše družstvo 3. (nepostupové) místo z celkově šesti týmů. Vzhledem k tomu, že naše škola byla pořadatelem krajského kola, měly naše děvčata možnost nasazení školního družstva do soutěže. Tuto možnost jsme s radostí využily a turnaje se zúčastnily. Z šesti nejlepších družstev v moravskoslezském kraji jsme obsadily 5. místo. Obě akce musím hodnotit velmi pozitivně. Proti nám hrály skoro „kompletní“ týmy hráček, které hrají volejbal závodně. Náš tým se prezentoval velkou bojovností a chutí hrát, za což musím holky moc pochválit. Chtěla bych vyzdvihnout výkon Ivči Dohnalové, která jako kapitánka družstva na hřišti bojovala jako lev a byla hlavní oporou týmu. Poděkování patří také Simči Lukáčové, která na sebe vzala důležitou roli „dirigenta“ týmu (nahrávačky), přičemž na tomto postu ve své soutěži nehraje. Děkuji samozřejmě i všem děvčatům, která školu reprezentovaly. Každá z nich přispěla k dobré reprezentaci týmu.

Sestava družstva: Dohnalová Iva, Lukáčová Simona, Svobodová Eliška, Čerňáková Simona, Kunčarová Barbora, Kalivodová Eliška, Kozubíková Julie, Romanová Ema